Vineri,30 Decembrie
12:30 Motanul încălțat: Ultima dorință (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
14:40 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
17:30 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
18:20 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:30 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
21:30 Lamborghini: The Man Behind the Legend – Biografic, Dramă, Premiera, AP12
22:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
Duminică,1 Ianuarie
15:00 Motanul încălțat: Ultima dorință (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
15:30 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
17:20 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:40 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
21:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:40 Lamborghini: The Man Behind the Legend – Biografic, Dramă, Premiera, AP12
Luni,2 Ianuarie
10:30 Finnick – Animaţie, Aventuri, Avanpremiera, AG
11:00 Motanul încălțat: Ultima dorință (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
12:40 Finnick – Animaţie, Aventuri, Avanpremiera, AG
13:10 Lilu, Lilu, Crocodilu (sub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
15:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
15:30 Man of God – Biografic, Dramă, Normal, AP12
17:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
18:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
19:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
20:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
Marţi,3 Ianuarie
13:00 Finnick – Animaţie, Aventuri, Avanpremiera, AG
13:30 Lilu, Lilu, Crocodilu (sub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
15:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
16:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
17:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
18:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:40 Lamborghini: The Man Behind the Legend – Biografic, Dramă, Premiera, AP12
Miercuri,4 Ianuarie
13:00 Finnick – Animaţie, Aventuri, Avanpremiera, AG
13:30 Lilu, Lilu, Crocodilu (dub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
15:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
16:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
17:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
18:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15
Joi,5 Ianuarie
13:00 Finnick – Animaţie, Aventuri, Avanpremiera, AG
13:30 Lilu, Lilu, Crocodilu (sub) – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Muzical, Normal, AG
15:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
16:00 Două inimi – Dramă, Romantic, Dragoste, Premiera, AP12
17:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
18:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
19:00 Romina, VTM – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:00 Avatar: Calea apei 3D – Acţiune, Aventuri, Fantastic, SF, Normal, AP12
21:40 Operation Fortune: Ruse de guerre – Acţiune, Thriller, Avanpremiera, N15