Happy Cinema Focșani – Program 28.05.2021 – 03.06.2021

Vineri, 28 Mai
13:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:30 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
17:20 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
18:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:40 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
20:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
22:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
22:10 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Sâmbătă, 29 Mai
11:00 Lumea păpușilor – Familie, Premiera, AG
11:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
13:00 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:30 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
17:20 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
18:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:40 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
20:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
22:00 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
22:10 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Duminică, 30 Mai
11:00 Hansel și Gretel – Aventuri, Familie, Premiera, AG
11:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
12:30 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:40 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:10 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
16:40 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:00 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:20 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
21:40 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Luni, 31 Mai
12:40 Abominable (dub) 3D – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Normal, AG
13:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:50 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
15:10 The Hummingbird Project – Dramă, Thriller, Premiera, AP12
17:00 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
19:20 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
19:40 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:40 Babardeală cu bucluc sau porno balamuc – Comedie, Dramă, Normal, IM18
21:50 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Marţi, 1 Iunie
11:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
11:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
13:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:00 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
15:00 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
16:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:00 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
18:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
19:00 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
21:00 Another Round – Comedie, Dramă, Premiera, N15
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Miercuri, 2 Iunie
13:10 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
14:00 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
15:10 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
16:10 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
17:10 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
18:30 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
19:20 Boss Level – Acţiune, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
21:00 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:30 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15

Joi, 3 Iunie
12:30 Soul – Animaţie, Aventuri, Familie, SF, Muzică, Premiera, AG
12:50 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
14:30 Peter Rabbit: The Runaway – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Fantastic, Avanpremiera, AG
15:00 Nomadland – Dramă, Premiera, N15
16:30 The Comeback Trail – Acţiune, Comedie, Premiera, AP12
17:20 Tom and Jerry – Animaţie, Aventuri, Comedie, Familie, Avanpremiera, AG
19:00 Boss Level – Acţiune, SF, Thriller, Avanpremiera, N15
19:30 Love, Weddings & Other Disasters – Comedie, Romantic, Dragoste, Avanpremiera, AP12
21:10 The Marksman – Acţiune, Thriller, Premiera, N15
21:40 The Conjuring: The Devil Made Me Do It – Horror, Mister, Thriller, Avanpremiera, N15

S-AR PUTEA SĂ TE INTERESEZE: